Červenec 2010

Erotogenní zóna Lenalee Lee objevena!

8. července 2010 v 20:39 | Redakce D.Gray-news |  Celebrity
Lenalee Lee
A jsme tu po dlouhé době s dalšími novinkami! Nedalo se nic dělat, protože tato reportáž byla vskutku delikátní. Objevili jsme totiž erotogenní zónu slečny Lenalee Lee! Určitě jich tato dáma má mnohem víc, ale jedna z nejdůležitějších jsou její nohy.

Viděli jste ji na arše ustavičně brečet a zoufat? Jistě, pravý důvod byl ten, že měla své nohy naprosto znecitlivěné. Její milované nohy, které jí propůjčily už nejedno potěšení. Bylo to pro ni tak frustrující, že je má znecitlivěné, že se pokusila o pár zoufalých činů. Její tajný milenec, Levelierr, totiž nebyl poblíž, aby ji mohl alespoň působit bolest jinde a tím zahnat myšlenky na to, že její nohy nedělají to, co by měly. A tak se snížila k tomu, že se uvězněná začala do nohou mlátit, a vyvolávala jména lidí, které viděla. Nejjasněji je to vidět v momentu, kdy dokonce vzdychá!! zatimco vyvolává Laviho jméno. Teprve poté co zjistila, že její nohy skutečně nefungují jak by měly, i když jeho jméno použila, se dala do pláče, který nešel nějakou dobu zastavit.

Jak již jistě víte z dalšího článku o slečně, našla svoji útěchu v náručí Levelierra, kde se odreagovala alespoň tím, že byla ponižována. Sice to napřed zkusila u exorcisty Kandy Yuu, ale když ji chladně odmítl, musela odejít jinam. Doufejme, že už nikdy nikdo neponičí její erotogenní zónu, aby se už podobný incident neopakoval. Rozhodně to nebyl hezký pohled, když vzdychající vyvolávala jména svých kamarádů.