Nové informace o Komurinech

7. dubna 2010 v 1:58 | Redakce D.Gray-news |  Věda a technika
Jsem tu po dlouhé době s novou zprávou. Nedařilo se žádnou jinou získat z důvodu, že jsem absolvovala obrovské nebezpečí, abych vám mohla poskytnout tuto reportáž. Jednala jsem totiž se samotným tvůrcem všech Komurinů.

Komui Lee

Zeptala jsem se pana Komuie na pár obyčejný otázek. Rozhovor s ním byl velmi příjemný, jenže bohužel se pak stala hrozná věc, když jsem položila špatnou otázku, a na dlouhou dobu jsem se ocitla v nemocnici, ale teď k samotnému rozhovoru.

Pane Komuii, slyšela jsem, že vyrábíte velmi nebezpečné roboty, zvané Komurin, je to pravda?

Komui: Ne, to není. Vyrábím sice Komuriny, ale ani náhodou nejsou nebezpeční. Jsou to velcí pomocníci, všichni v řádu by vám to mohli potvrdit.

Takže si myslíte, že jsou prospěšní? Ale vždyť pokaždé zničili polovinu celé budovy…

Komui:Jistěže si myslím, že jsou prospěšní! Sestavoval jsem je já, s láskou, a všechno mě bavilo. Tak i moji milovaní Komurinové musejí být stejní, když jsem do nich vložil tolik času a umu. To jen ostatní vidí jen to špatné. Komurin za nic nemůže, to ho jen okolí vnímá nesprávně.

Řekněte nám, jestli plánujete v nejbližší době nějakého nového Komurina?

Komui: To nemohu s jistotou určit, ale jsem si jistý, že si na nějakého čas najdu, i když ho mám tak málo. Ale v čem si jistý jsem je to, že nám usnadní práci a všichni budeme šťastní.

Jaký byl váš poslední model Komurina?

Komui: Můj poslední model byl Komurin Ex. Byl úžasný, všechny nás chránil. Jeden z dalších povedených kousků. Občas se stalo něco, co se asi neplánovalo, ale nikdo není dokonalý, ne? Ovšem můj Komurin Ex skoro byl.

Řekl jste byl? Co se s ním stalo?

Komui: Statečně bojoval, aby mě ochránil. Dokonce na poslední chvíli vynalezl protilék proti Komuvitaminu D! Byl to jeden z mých nejgeniálnějších výtvorů! Jenže… (začne brečet) stala se strašná věc. Generál Sokaro ho zničil. Vybuchnul přímo před mýma očima!

Ale no tak… nebuďte smutný… raději veselejší téma, ano? Nemáte někdy pocit, že je vaše sestra Lenalee otravná a ubrečená manipulátorka?

… odpověď bohužel nemohu intepretovat, a dokonce si už ani nejsem jistá, co mi odpověděl, protože jsem se probrala na nemocničním lůžku. Doufám, že vám tento rozhovor s panem Komuiem přinesl mnoho nových poznatků.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama