Alma Karma - skutečně jen kamarád?

29. dubna 2010 v 0:59 | Redakce D.Gray-news |  Celebrity
Od té doby, co se na scéně po devíti letech kómatu objevil Alma Karma, se život Kandy Yuu změnil - nutno dodat, k horšímu. Kromě zjištění, že svého jediného přítele nezabil, jak tomu celou dobu věřil, se ještě dozvěděl, že špičky řádu využívají Almových regeneračních schopností a udělali z něj líheň pro exorcisty třetí generace. A jako taková třešnička navrch - objevil se zcela nový druh spekulací o jeho soukromí.
Alma s Yuuem

Nutno dodat, že Kanda je, jakožto jedna ze tří nejpopulárnějších mužských postav, párován v myslích fanynek (řidčeji i fanoušků) s kýmkoliv. Když se pohádá s Allenem Walkerem, ihned v tom jsou viděny náznaky Yullenu, ke Kandově hrůze se objevuje i AreKan, ve kterém by ON měl být pod "Moyashim". Pak je tu LaviYuu a KandaLavi - zjevně věčné jednostranné provokace znamenají milostný zájem. Párování je nespočet, mohli bychom pokračovat třeba Lenalee (ale to by nás Komui zabil), Komuiem (ale to by nás Bak Chan zabil), Tykim Mikkem (ale to by nám brzy zmizel z těla nějaký orgán), Mugenem (bez komentáře), dveřmi v Janově panství (no to snad už...!)...jak vidíte, fantazii se meze nekladou.

Jenže v Kandově okolí se v poslední době rozmáhá šeptanda, že je jeho vyvoleným partnerem někdo zcela jiný; že je jím právě Alma Karma! Podle teoretiků jejich vztah započal už v té době, kdy na nich byly Temným řádem prováděny experimenty a vzájemná přitažlivost dodnes trvá.

Speciálně pro vás, naše čtenáře, jsme připravili rozhovor s Kandou, aby nám celou záhadu objasnil. Aby nám tentokrát nehrozilo žádné nebezpečí, rafinovaně jsme se dohodli s Komuiem, aby od dotazovaného před naší návštěvou vymámil Mugen.

Redakce DGN: Dobrý den, Kanda-san. Děkujeme vám, že jste si udělal čas na rozhovor s námi.

Kanda: Chmpf.

Redakce DGN: Jistě jste si vědom toho, že vás vaši fanoušci párují s kde kým. Jak se k tomu stavíte? Obtěžuje vás to? Nebo je na některých z kolujících fám něco pravdy?

Kanda: *vražedný pohled* Co? Jaké zatracené párování?

Redakce DGN: No...raději bychom se přesunuli k druhé otázce. Jaký máte vztah k Mugenu?

Kanda: Je to moje Innocence. Jediná věc, na kterou se dá v řádu spolehnout. Co vás to zajímá?

Redakce DGN: No...jeden pairing hovořil o vás a o něm...

Kanda: CO?!

Redakce DGN: Ale nic..tedy, přešli bychom tedy k hlavní otázce: co pro vás znamená Alma Karma? Je pro vás důvěrníkem? Kamarádem? Nebo snad i přítelem v tom vážnějším slova smyslu?

Kanda: ...vy si přejete zemřít, že jo? Jste otravní jak ten králík! *sáhne k pasu pro Mugen, který tam naštěstí není*

Redakce DGN: Ehm...tak...my vám děkujeme za rozhovor...*chystají se raději urychleně odejít, jenže do dveří vstoupí Lavi*

Lavi: Že bych zaslechl, jak jsi láskyplně zvolal mou přezdívku, Yuu? *široce se usmívá*

Kanda: Che.

Lavi: *přesune pohled na redakci DGN* A vy tu děláte co?

Redakce DGN: Kanda-san nám poskytl rozhovor do D.Gray-news ohledně pairingů s ním spojených.

Lavi: *rozzáří se* A ták...takže už vám konečně o nás dvou řekl! No to jsem rád! Takže to znamená, že jsme konečně oficiální pár, Yuu? *obejme Kandu kolem krku*

Kanda: *ztuhne a vytřeští oči, pak se ale otočí k Lavimu, v obličeji smrt*

V tento moment jsme usoudili, že v nejlepším je třeba přestat, čili jsme opustili - poměrně kvapem - společenskou místnost Temného řádu. S nasazením vlastního života jsme tedy přinesli toto převratné zjištění - nikoliv Alma Karma, naši milí čtenáři, někdo mnohem zrzavější vlastní srdce ledového Yuua Kandy!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hoples Hoples | 20. května 2010 v 18:23 | Reagovat

No tak lidičky... tohle bych nečekala XD... Yuu se tedy vybarvil XD

2 Narloth Narloth | 29. května 2010 v 19:59 | Reagovat

Senzační článek, jen se mi nelíbí to párování -.- .... Kanda patří jedině ke mě XD

3 Arya Arya | Web | 16. června 2010 v 22:32 | Reagovat

a he he naj par z celeho anime
nech zije LaYuu ;-*

4 kamila kamila | 10. července 2010 v 15:00 | Reagovat

Ty kokso - tak toto je jeden super napad, ze DGN...:D len tak dalej..:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama