Duben 2010

Alma Karma - skutečně jen kamarád?

29. dubna 2010 v 0:59 | Redakce D.Gray-news |  Celebrity
Od té doby, co se na scéně po devíti letech kómatu objevil Alma Karma, se život Kandy Yuu změnil - nutno dodat, k horšímu. Kromě zjištění, že svého jediného přítele nezabil, jak tomu celou dobu věřil, se ještě dozvěděl, že špičky řádu využívají Almových regeneračních schopností a udělali z něj líheň pro exorcisty třetí generace. A jako taková třešnička navrch - objevil se zcela nový druh spekulací o jeho soukromí.
Alma s Yuuem

Nutno dodat, že Kanda je, jakožto jedna ze tří nejpopulárnějších mužských postav, párován v myslích fanynek (řidčeji i fanoušků) s kýmkoliv. Když se pohádá s Allenem Walkerem, ihned v tom jsou viděny náznaky Yullenu, ke Kandově hrůze se objevuje i AreKan, ve kterém by ON měl být pod "Moyashim". Pak je tu LaviYuu a KandaLavi - zjevně věčné jednostranné provokace znamenají milostný zájem. Párování je nespočet, mohli bychom pokračovat třeba Lenalee (ale to by nás Komui zabil), Komuiem (ale to by nás Bak Chan zabil), Tykim Mikkem (ale to by nám brzy zmizel z těla nějaký orgán), Mugenem (bez komentáře), dveřmi v Janově panství (no to snad už...!)...jak vidíte, fantazii se meze nekladou.

Jenže v Kandově okolí se v poslední době rozmáhá šeptanda, že je jeho vyvoleným partnerem někdo zcela jiný; že je jím právě Alma Karma! Podle teoretiků jejich vztah započal už v té době, kdy na nich byly Temným řádem prováděny experimenty a vzájemná přitažlivost dodnes trvá.

Speciálně pro vás, naše čtenáře, jsme připravili rozhovor s Kandou, aby nám celou záhadu objasnil. Aby nám tentokrát nehrozilo žádné nebezpečí, rafinovaně jsme se dohodli s Komuiem, aby od dotazovaného před naší návštěvou vymámil Mugen.

Redakce DGN: Dobrý den, Kanda-san. Děkujeme vám, že jste si udělal čas na rozhovor s námi.

Kanda: Chmpf.

Redakce DGN: Jistě jste si vědom toho, že vás vaši fanoušci párují s kde kým. Jak se k tomu stavíte? Obtěžuje vás to? Nebo je na některých z kolujících fám něco pravdy?

Kanda: *vražedný pohled* Co? Jaké zatracené párování?

Redakce DGN: No...raději bychom se přesunuli k druhé otázce. Jaký máte vztah k Mugenu?

Kanda: Je to moje Innocence. Jediná věc, na kterou se dá v řádu spolehnout. Co vás to zajímá?

Redakce DGN: No...jeden pairing hovořil o vás a o něm...

Kanda: CO?!

Redakce DGN: Ale nic..tedy, přešli bychom tedy k hlavní otázce: co pro vás znamená Alma Karma? Je pro vás důvěrníkem? Kamarádem? Nebo snad i přítelem v tom vážnějším slova smyslu?

Kanda: ...vy si přejete zemřít, že jo? Jste otravní jak ten králík! *sáhne k pasu pro Mugen, který tam naštěstí není*

Redakce DGN: Ehm...tak...my vám děkujeme za rozhovor...*chystají se raději urychleně odejít, jenže do dveří vstoupí Lavi*

Lavi: Že bych zaslechl, jak jsi láskyplně zvolal mou přezdívku, Yuu? *široce se usmívá*

Kanda: Che.

Lavi: *přesune pohled na redakci DGN* A vy tu děláte co?

Redakce DGN: Kanda-san nám poskytl rozhovor do D.Gray-news ohledně pairingů s ním spojených.

Lavi: *rozzáří se* A ták...takže už vám konečně o nás dvou řekl! No to jsem rád! Takže to znamená, že jsme konečně oficiální pár, Yuu? *obejme Kandu kolem krku*

Kanda: *ztuhne a vytřeští oči, pak se ale otočí k Lavimu, v obličeji smrt*

V tento moment jsme usoudili, že v nejlepším je třeba přestat, čili jsme opustili - poměrně kvapem - společenskou místnost Temného řádu. S nasazením vlastního života jsme tedy přinesli toto převratné zjištění - nikoliv Alma Karma, naši milí čtenáři, někdo mnohem zrzavější vlastní srdce ledového Yuua Kandy!


Nové informace o Komurinech

7. dubna 2010 v 1:58 | Redakce D.Gray-news |  Věda a technika
Jsem tu po dlouhé době s novou zprávou. Nedařilo se žádnou jinou získat z důvodu, že jsem absolvovala obrovské nebezpečí, abych vám mohla poskytnout tuto reportáž. Jednala jsem totiž se samotným tvůrcem všech Komurinů.

Komui Lee

Zeptala jsem se pana Komuie na pár obyčejný otázek. Rozhovor s ním byl velmi příjemný, jenže bohužel se pak stala hrozná věc, když jsem položila špatnou otázku, a na dlouhou dobu jsem se ocitla v nemocnici, ale teď k samotnému rozhovoru.

Pane Komuii, slyšela jsem, že vyrábíte velmi nebezpečné roboty, zvané Komurin, je to pravda?

Komui: Ne, to není. Vyrábím sice Komuriny, ale ani náhodou nejsou nebezpeční. Jsou to velcí pomocníci, všichni v řádu by vám to mohli potvrdit.

Takže si myslíte, že jsou prospěšní? Ale vždyť pokaždé zničili polovinu celé budovy…

Komui:Jistěže si myslím, že jsou prospěšní! Sestavoval jsem je já, s láskou, a všechno mě bavilo. Tak i moji milovaní Komurinové musejí být stejní, když jsem do nich vložil tolik času a umu. To jen ostatní vidí jen to špatné. Komurin za nic nemůže, to ho jen okolí vnímá nesprávně.

Řekněte nám, jestli plánujete v nejbližší době nějakého nového Komurina?

Komui: To nemohu s jistotou určit, ale jsem si jistý, že si na nějakého čas najdu, i když ho mám tak málo. Ale v čem si jistý jsem je to, že nám usnadní práci a všichni budeme šťastní.

Jaký byl váš poslední model Komurina?

Komui: Můj poslední model byl Komurin Ex. Byl úžasný, všechny nás chránil. Jeden z dalších povedených kousků. Občas se stalo něco, co se asi neplánovalo, ale nikdo není dokonalý, ne? Ovšem můj Komurin Ex skoro byl.

Řekl jste byl? Co se s ním stalo?

Komui: Statečně bojoval, aby mě ochránil. Dokonce na poslední chvíli vynalezl protilék proti Komuvitaminu D! Byl to jeden z mých nejgeniálnějších výtvorů! Jenže… (začne brečet) stala se strašná věc. Generál Sokaro ho zničil. Vybuchnul přímo před mýma očima!

Ale no tak… nebuďte smutný… raději veselejší téma, ano? Nemáte někdy pocit, že je vaše sestra Lenalee otravná a ubrečená manipulátorka?

… odpověď bohužel nemohu intepretovat, a dokonce si už ani nejsem jistá, co mi odpověděl, protože jsem se probrala na nemocničním lůžku. Doufám, že vám tento rozhovor s panem Komuiem přinesl mnoho nových poznatků.