Buďte fit s Kandou!

18. února 2010 v 15:30 | Redakce D.Gray-news |  Zdraví a životní styl
Kdo z nás by si nikdy nepomyslel "Proboha, já jsem ale povaleč! Musím něco udělat se svým životním stylem. Musím víc sportovat, stravovat se zdravěji." a tak podobně? Většina si určitě tento dotaz položila. A dnes vám přinášíme řešení, jak dostat své tělo do špičkové kondice - buďte fit s Kandou!

Tento japonský exorcista má, jak jistě všichni víme i vidíme, špičkovou tělesnou kondici (a možná i duševní, to ovšem moc neprojevuje). Rozhodli jsme se vypozorovat jeho denní režim a dát vám několik jednoduchých rad, jak brzy být fit stejně jako Yuu Kanda.

1) Stravování - to se dá vystihnout jediným slovem - soba. Jak sám Kanda podotkl, jedná se o jídlo velice výživné. Brzy zjistíte, že k životu nic jiného nepotřebujete. Zapíjejte zeleným čajem.

2) Cvičení a denní režim - tady začíná skutečná dřina. Jak na to? První se ujistěte, že vstanete ještě dlouho před východem slunce. Zároveň si najděte opuštěný les, ve kterém jsou i listnaté stromy. Popadněte Mugen (v případě, že se vám ho nedostává, postačí i jiná katana, popřípadě klacek), sundejte si boty a zavažte si oči. Poté se snažte usilovným soustředěním rozsekávat v půli jednotlivé listy, které kolem vás budou padat na zem. Cvičte i jiné výpady. Pokud bude zima a všude sníh, možná si můžete nechat na nohou boty. Ale vidíme to neradi.

3) Relaxace - ta je velice důležitá. Ideální je, když si seženete širokou rohož a odklidíte se někam, kde vás ostatní nebudou otravovat, popřípadě k vám chodit fňukat ohledně toho, že jsou neschopní (pokud je v budově někdo podobný slečně Lee, rozlučte se se svým klidem). Posaďte se do meditační pozice, zavřete oči, ponořte se do klidu a uvolněte se - nezapomínejte se ovšem i v této pozici mračit, to také patří ke cvičení. Opakujte tak často, jak jen jde.

4) Přístup - ano, přístup k celé nové životosprávě je velmi důležitý. Jak už je zřejmé z předchozího bodu, mračením ku zdraví! Neusmívejte se, pokud nejde o úsměvy zlé a zákeřné. Nevyhledávejte společnost a nezapomínejte - vše vás otravuje. Vše je na nic. Kromě soby, relaxací a Mugenu.

5) Další tipy - myjte si vlasy mýdlem. Nevíme, čím to pomáhá, ale jedno je jisté - Kandovy vlasy jsou skutečně nádherné, tak na tom mýdle něco bude.

A to je vše! Loučíme se s vámi a doufáme, že pokud uvedete tyto tipy do praxe, dáte nám vědět a podělíte se s námi o své zkušenosti.

Poznámka redakce: samozřejmě, je tu jistá možnost, že Kandova špičková kondice pochází od jeho záhadných regeneračních sil. Pokud to tak skutečně je, redakce D.Gray-news předem upozorňuje, že nenese žádnou zodpovědnost za újmy na zdraví způsobené kopírováním tohoto způsobu života. Byli jste varováni.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ariwa Ariwa | Web | 8. července 2011 v 11:08 | Reagovat

Ach můj bože. Dlouhou dobu jsem si nic podobně pikantního nepřečetla! .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama