Rodina Noahů zažívá krizi

14. ledna 2010 v 0:18 | Redakce D.Gray-news |  Ekonomie
Dnes jsme zjistili, že v jednu chvíli rodina Noahů přišla o skoro veškeré své finance. Co to způsobilo, ptáte se? Může za to jejich vůdce, první Noah, Miléniový Earl. Veškeré finance, které patřily na zdokonalování a udržení chodu jeho domácnosti totiž vložil do svých klobouků, kterými je tak pověstný. Je možné, že touha po tom být módní ho natolik zaslepila, takže vše utratil?
Zjistili jsme to, když jsme zašli za jeho příbuznými. "Ano, Earl všechno utratil, už nám toho moc nezbývá a jsme v krizi," prozradil nám jeden z nich, Tyki Mikk. "Dokonce to došlo tak daleko, že jsem už neměl co jíst a musel jsem si zaskočit do jezírka pro malou rybku. Krádež mi sice nevadí, a jíst ještě se hýbající rybky je zábavné, ale poněkud pracné."
"Lero, nesmíte pomlouvat Earla-sama, Leroo~" okomentoval to ještě mluvící deštník, Lero. Co je na Lerových slovech pravdy, a jak s krizí souvisí, to se neví. Možná Earl utrácí peníze i jinak?
Ovšem naše původní odhady o tom, jak hluboká je jejich krize až do rozhovoru s Tyki Mikkem, byly rozhodně nižší. Jestli to takhle půjde dál, je možné, že si budou muset půjčit peníze i od nepřátel z Temného Řádu. Tato situace rozhodně nebude příjemná ani pro jednoho z nich, nezbývá jim už nic jiného, než Earla donutit, aby přestal v tak velkém rozsahu nakupovat.Speciálně pro vás jsme pořídili pár fotek, jak módní Earl může být a také jsme chytili Tykiho při krádeži, ke které ho dohnala krize.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Narloth Narloth | 10. února 2010 v 19:54 | Reagovat

Chudák Tyki -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama