Původ Earlovy obezity odhalen

22. ledna 2010 v 0:24 | Redakce D.Gray-news |  Zdraví a životní styl
Jestli je Miléniový Earl něčím známý, bude to určitě (kromě módního nevkusu, ten kabát mluví za vše) svou nepříliš štíhlou figurou. Je to zvláštní, protože díky své profesi si někdy užije pohybu více, než je zdrávo. D.Gray-news se speciálně pro vás vypravilo zjistit, jaká je pravda za nevalným zdravotním stavem hlavy rodiny Noah. Po dlouhém vyptávání se a obhlížení situace jsme konečně zjistily šokující pravdu - Earl je ve skutečnosti chodící troska!


Když se nad tím zamyslíme, není se vlastně čemu divit. Neustálé vytížení a stres, ve kterém žije, se velmi viditelně podepsaly na jeho zdraví - a nutno dodat, že si za to může sám. Na vině jsou jeho stravovací návyky a celkově nezdravý životní styl.

Náš milý Earl je totiž workholik, který téměř nespí. Aby byl schopný velet rodině Noah, kontrolovat všechny Akumy a telefonní linky (a to nepočítáme čas, který stráví nakupováním klobouků, což s sebou také nese jisté potíže, viz sekce Ekonomie), jeho spotřeba kávy musela zákonitě narůst do neuvěřitelných výšin. V současnosti už si v kávomilnosti nezadá ani s Komuiem Leem, velícím Temného řádu. A jak všichni víme, káva zároveň zavodňuje i dehydratuje. Výsledkem je, že na Earlovi plandá kůže jako volný kabát.

A to není zdaleka vše! Protože skutečně nemá času nazbyt, šetří ho, kde se jen dá. Rozhodl se, že ušetří čas tím, že začne jíst zásadně ve fast foodech. Výsledek na sebe samozřejmě nenechal dlouho čekat, volná kůže se zaplnila a Earl je nyní jako relaxační balon.

Situace je, jak vidíte, neúnosná. Můžeme jen doufat, že Earl brzy prohlédne nekalé triky řetězců s rychlým občerstvením a omezí spotřebu kávy. Jinak brzy naroste do takových rozměrů, že pro něj bude malá celá Archa. A to by, vážení čtenáři, byla rozhodně škoda.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama