Pravý důvod cestování slečny Lenalee Lee

18. ledna 2010 v 22:09 | Redakce D.Gray-news |  Ze světa
Přinášíme vám naprosto šokující zprávu o jedné z nejdelších výprav hlavních hrdinů D.Gray-mana. Konečně jsme zjistili, proč slečna Lenalee Lee odjela s Allenem a ostatními za generálem Crossem, i když tam byla dost zbytečná. Ano, sice srazila pod vodu Akumu level 3 (Více v rubrice Sport), ale pak byla... řekněme... k ničemu. Nikdo ji tam nepotřeboval, na to jsme se zeptali samotných exorcistů.
"Nutila nás akorát, abychom o ni měli strach! Dělala všechno pro to, aby se uvedla do nebezpečí a my ji pak museli litovat a obskakovat. A já jsem na té lodi rozhodně nebrečel!" rozčiloval se mladý exorcista, Lavi, když jsme se ho zeptali, jak to vidí on. A nebyl sám, i ostatní souhlasili s jeho názorem.
Avšak, co byl její pravý důvod, aby podnikla tak dlouhou a nebezpečnou cestu? Nebyla to pouze touha po společnosti ostatních, ale utíkala před samotným Levelierrem! Utekla mu, a ačkoliv se muži po ní stýskalo, a chtěl ji zpět, odmítala ho a zmizela. Byli jsme zjistit, co se mezi nimi stalo a odpověď je jasná. Drahá slečna chtěla spoustu pozornosti od ostatních a nejen od něj, tudíž se k nim nanutila. Určitě i ona pocítila časem stesk a smutek, určitě se to muselo nějak přenést do jejích činů a pak si svým zvláštním způsobem vynutila tolik pozornosti, kolik si ani nezasloužila. Skutečně šokující odhalení, nemyslíte?

Avšak jakmile se vrátili s pomocí archy, hned spěchala do jeho náruče. Touha po ponižování a pocitu podřízenosti byla silnější než ona. Tato exorcistka je skutečně nebezpečná, a proto si na ni posvítíme rozhodně zase někdy příště. Musíte konečně spatřit její skutečnou tvář!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama