Leden 2010

Původ Earlovy obezity odhalen

22. ledna 2010 v 0:24 | Redakce D.Gray-news |  Zdraví a životní styl
Jestli je Miléniový Earl něčím známý, bude to určitě (kromě módního nevkusu, ten kabát mluví za vše) svou nepříliš štíhlou figurou. Je to zvláštní, protože díky své profesi si někdy užije pohybu více, než je zdrávo. D.Gray-news se speciálně pro vás vypravilo zjistit, jaká je pravda za nevalným zdravotním stavem hlavy rodiny Noah. Po dlouhém vyptávání se a obhlížení situace jsme konečně zjistily šokující pravdu - Earl je ve skutečnosti chodící troska!


Když se nad tím zamyslíme, není se vlastně čemu divit. Neustálé vytížení a stres, ve kterém žije, se velmi viditelně podepsaly na jeho zdraví - a nutno dodat, že si za to může sám. Na vině jsou jeho stravovací návyky a celkově nezdravý životní styl.

Náš milý Earl je totiž workholik, který téměř nespí. Aby byl schopný velet rodině Noah, kontrolovat všechny Akumy a telefonní linky (a to nepočítáme čas, který stráví nakupováním klobouků, což s sebou také nese jisté potíže, viz sekce Ekonomie), jeho spotřeba kávy musela zákonitě narůst do neuvěřitelných výšin. V současnosti už si v kávomilnosti nezadá ani s Komuiem Leem, velícím Temného řádu. A jak všichni víme, káva zároveň zavodňuje i dehydratuje. Výsledkem je, že na Earlovi plandá kůže jako volný kabát.

A to není zdaleka vše! Protože skutečně nemá času nazbyt, šetří ho, kde se jen dá. Rozhodl se, že ušetří čas tím, že začne jíst zásadně ve fast foodech. Výsledek na sebe samozřejmě nenechal dlouho čekat, volná kůže se zaplnila a Earl je nyní jako relaxační balon.

Situace je, jak vidíte, neúnosná. Můžeme jen doufat, že Earl brzy prohlédne nekalé triky řetězců s rychlým občerstvením a omezí spotřebu kávy. Jinak brzy naroste do takových rozměrů, že pro něj bude malá celá Archa. A to by, vážení čtenáři, byla rozhodně škoda.

Pravý důvod cestování slečny Lenalee Lee

18. ledna 2010 v 22:09 | Redakce D.Gray-news |  Ze světa
Přinášíme vám naprosto šokující zprávu o jedné z nejdelších výprav hlavních hrdinů D.Gray-mana. Konečně jsme zjistili, proč slečna Lenalee Lee odjela s Allenem a ostatními za generálem Crossem, i když tam byla dost zbytečná. Ano, sice srazila pod vodu Akumu level 3 (Více v rubrice Sport), ale pak byla... řekněme... k ničemu. Nikdo ji tam nepotřeboval, na to jsme se zeptali samotných exorcistů.
"Nutila nás akorát, abychom o ni měli strach! Dělala všechno pro to, aby se uvedla do nebezpečí a my ji pak museli litovat a obskakovat. A já jsem na té lodi rozhodně nebrečel!" rozčiloval se mladý exorcista, Lavi, když jsme se ho zeptali, jak to vidí on. A nebyl sám, i ostatní souhlasili s jeho názorem.
Avšak, co byl její pravý důvod, aby podnikla tak dlouhou a nebezpečnou cestu? Nebyla to pouze touha po společnosti ostatních, ale utíkala před samotným Levelierrem! Utekla mu, a ačkoliv se muži po ní stýskalo, a chtěl ji zpět, odmítala ho a zmizela. Byli jsme zjistit, co se mezi nimi stalo a odpověď je jasná. Drahá slečna chtěla spoustu pozornosti od ostatních a nejen od něj, tudíž se k nim nanutila. Určitě i ona pocítila časem stesk a smutek, určitě se to muselo nějak přenést do jejích činů a pak si svým zvláštním způsobem vynutila tolik pozornosti, kolik si ani nezasloužila. Skutečně šokující odhalení, nemyslíte?

Avšak jakmile se vrátili s pomocí archy, hned spěchala do jeho náruče. Touha po ponižování a pocitu podřízenosti byla silnější než ona. Tato exorcistka je skutečně nebezpečná, a proto si na ni posvítíme rozhodně zase někdy příště. Musíte konečně spatřit její skutečnou tvář!

Doposud neobjevená schopnost Yuua Kandy!

14. ledna 2010 v 22:56 | Redakce D.Gray-news |  Celebrity
Ano, je to tak! Do seznamu nadlidských schopností, které tento japonský exorcista má, jako je třeba neuvěřitelně rychlé hojení všech ran, se přidává další. D.Gray-news s nasazením vlastního života odhalilo pravdu za samotným finále Kandova souboje se Skinem Boricem (více v rubrice Sport)!

Jak jistě víte, utkání téměř skončilo Kandovou porážkou, všechny příznivce Skina Borice ale čekalo obrovské překvapení - jeho protivník se v poslední chvíli zvedl a znovu stmelil svou zbraň, kterou poté soupeři doslova provětral mandle. Nás, jako zvědavé reportérky, pochopitelně zajímalo, jak se mu to podařilo. Innocence byla v ten moment roztříštěna na kousky, její opravení se zdálo zcela nemožné. Co tedy umožnilo Kandovi tak neočekávaný manévr, který zvrátil průběh celé situace?

Pro odpověď musíme zapátrat v oblasti, která má s bojem pramálo společného, přesto se ale ukázala jako velmi důležitá - oblečení. Noah totiž nedomyslel svůj tah, při kterém se pokusil svého soupeře zesměšnit strhnutím horní poloviny jeho uniformy (neboť, posuzujeme-li z kulturistického hlediska, je Kanda oproti oné elektrizující hordě svalů krajně nevyvinutý). Jaké však bylo jeho překvapení, když se místo posměšných pohledů na Japonce dočkal (kromě hektolitrů krve, které v zápětí opustily nosy fanynek) působení zcela neznámé síly.

Přitažlivost Yuua Kandy se ukázala jako neporazitelný soupeř. Právě ona, poháněná pohledem na do půli těla nahého dlouhovlasého exorcistu, má na svědomí vzkříšení Mugenu. To proto, že ve své zoufalé touze, aby se mohly mladého muže dotknout, se částečky katany znovu správně poskládaly a postaraly se, aby jejich krásnému vlastníkovi nic neublížilo. A mezi námi...kdo by se jim divil? Takovému pohledu jde jen těžko odolat.

Takže, naši milí čtenáři, je to tak. Přitažlivost Yuua Kandy skutečně popírá samotnou zemskou gravitaci!

Rodina Noahů zažívá krizi

14. ledna 2010 v 0:18 | Redakce D.Gray-news |  Ekonomie
Dnes jsme zjistili, že v jednu chvíli rodina Noahů přišla o skoro veškeré své finance. Co to způsobilo, ptáte se? Může za to jejich vůdce, první Noah, Miléniový Earl. Veškeré finance, které patřily na zdokonalování a udržení chodu jeho domácnosti totiž vložil do svých klobouků, kterými je tak pověstný. Je možné, že touha po tom být módní ho natolik zaslepila, takže vše utratil?
Zjistili jsme to, když jsme zašli za jeho příbuznými. "Ano, Earl všechno utratil, už nám toho moc nezbývá a jsme v krizi," prozradil nám jeden z nich, Tyki Mikk. "Dokonce to došlo tak daleko, že jsem už neměl co jíst a musel jsem si zaskočit do jezírka pro malou rybku. Krádež mi sice nevadí, a jíst ještě se hýbající rybky je zábavné, ale poněkud pracné."
"Lero, nesmíte pomlouvat Earla-sama, Leroo~" okomentoval to ještě mluvící deštník, Lero. Co je na Lerových slovech pravdy, a jak s krizí souvisí, to se neví. Možná Earl utrácí peníze i jinak?
Ovšem naše původní odhady o tom, jak hluboká je jejich krize až do rozhovoru s Tyki Mikkem, byly rozhodně nižší. Jestli to takhle půjde dál, je možné, že si budou muset půjčit peníze i od nepřátel z Temného Řádu. Tato situace rozhodně nebude příjemná ani pro jednoho z nich, nezbývá jim už nic jiného, než Earla donutit, aby přestal v tak velkém rozsahu nakupovat.Speciálně pro vás jsme pořídili pár fotek, jak módní Earl může být a také jsme chytili Tykiho při krádeži, ke které ho dohnala krize.


Úvodník

12. ledna 2010 v 1:51 | Redakce D.Gray-news |  O D.Gray-news
Po velmi dlouhém rozvažování všech možností a objevování záhadných chvílí ve světě D.Gray-mana, jsme přišly na to, že vám konečně někdo musí odhalit pravdu za činy všech exorcistů a Miléniového Earla! A proto jsme tu, spolu s těmito novinami, a právě proto vám budeme přinášet ty nejčerstvější a nejtajnější poznatky z tohoto světa! Budeme nastavovat vlastní krky, abychom vám mohly přinést ty nejpravdivější a nejpřesnější informace, ke kterým kolikrát nemá přístup ani samotný Bookman!

Milí čtenáři, vydejte se s námi na fascinující cestu - cestu D.Gray-news, které vám ukážou svět D.Gray-mana tak, jak jste jej ještě nikdy neviděli!


Redakce D.Gray-news